ПІДПРИЄМНИЦЬКІ ФОРМИ ВЗАЄМОДІЇ РИНКОВИХ СУБ'ЄКТІВ
Ключові слова:
підприємництво, мале та середнє підприємництво, франчайзинг, субконтракт, лізинг, аутсорсинг, венчурний бізнесАнотація
У статті аналізуються основні параметри функціонування організаційно-економічних механізмів взаємодії між малими та великими підприємствами, види їх фінансування та організації ведення підприємницької діяльності.
Наведені концептуальні відмінності між існуючими формами підприємницької діяльності дозволяють окреслити ряд переваг та недоліків від застосування запропонованих моделей управлінського спрямування. Сучасні форми та методи ведення бізнесу в Україні базуються на використанні кращих американських та європейських практик, що дозволить реалізувати наявний потенціал внутрішнього ринку та розвинути його за підтримки закордонних партнерів.
Дослідження результатів використання кращих світових практик ведення малого бізнесу українськими підприємствами свідчить про ефективність їх реалізації у вітчизняному підприємницькому просторі.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Положення про авторські права Creative Commons
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи.